Návrhy řešení | 3D modelování

Naše zkušenosti vychází především z desítek velmi úspěšných realizací do linek do pekáren, cukráren a jiných segmentů potravinářství.

diskuze_30p
08_nauta_elplant

Vlastnímu návrhu řešení předchází bezplatná návštěva našeho specialisty. Spolu s Vámi budeme dávat do návrhu vlastní myšlenky, představy a zkušenosti. Vždy respektujeme Vás, Vaše záměry a cíle. Na začátku všeho je obyčejná tužka a papír. Pak připravíme více variant a to i ve 3D modelu a doporučíme pro Váš záměr optimální řešení. .

To není to jediné. Prohlédnete si zařízení přímo ve výrobních závodech u našich partnerů a pokud to bude možné, navštívíme s Vámi i obdobné referenční provozy.

Těžištěm naší činnosti jsou návrhy pro optimalizaci provozů, projektování a průmyslové inženýrství. Dodáváme výrobní linky, zařízení a stroje pro producenty sušenek, cereálií, snacků, pizzy, cukrovinek, knedlíků, hamburgerů, pro zpracovatele ovoce, zeleniny, gastrovýrobny polotovarů apod., komplexně od vstupu surovin a míchání včetně vaření, pečení, chlazení, šokového mrazení, robotizace až po balení a automatizované skladování.

1.
Diskuze Vašeho záměru,
zisk základních informací

2.
Analýza a tvorba
variant návrhu řešení

3.
Předložení variant návrhů, výběr optimálního řešení

4.
Příprava projektu, výkresy konstrukce, stavba, řemesla

5.
Realizace: konstrukce, výroba,
instalace, zprovoznění

6.
Zajištění podpory servisu, dodání náhradních dílů

Ukázka 3D návrhů

Napište nebo zavolejte

Kontaktní formulář

    +420 602 121 007

    +420 601 50 90 97